«Азотівці» вийшли відстояти своє право на працю - фоторепортаж

Кілька сотень працівників «Азоту» вийшли сьогодні зранку на мирний мітинг протесту під стіни облдержадміністрації, щоб виступити проти закриття підприємства, пише "Прочерк".

Виробничники черкаського «Азоту» вимагають зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом для якнайшвидшого вирішення питання відновлення роботи українських виробників мінеральних добрив – Черкаського ПАТ «АЗОТ», ПАТ «Рівнеазот» та ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

– Український уряд за кілька років не зробив нічого, аби зберегти українського виробника. Сьогодні на Соборну площу нас підтримати приїхали представники інших підприємств. У них така сама біда як і в нас. Зараз ми на межі катастрофи. Вже близько 200 людей звільнилися в пошуках заробітку, оскільки ми 2 місяці їм не виплачуємо зарплату. Ще тиждень і в Україні буде повна криза. Зараз виходить так, що замість того, щоб отримувати валюту і поповнювати бюджет, ми витрачаємо цю валюту на закупівлю російської продукції, – заявив на мітингу голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров.