У Черкасах стартував фестиваль "Народний герой"

У Черкасах у Долині троянд розпочався патріотично-просвітницький, культурологічний, освітньо-виховний фестиваль "Народний герой".

Подія спрямована на гідне вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти гніту України, вшанування подвигу загиблих та живих бійців АТО. Просвітницька місія фестивалю об’єднає відомих психологів, митців, волонтерів, музикантів, істориків та журналістів на одному майданчику. Рок-сцену фестивалю представлять відомі українські гурти “Друже Музико”, “Рутенія” та “Скрябін”! Акустична сцена буде наповнена дитячими голосами народного колективу “Карамель”, ніжним співом вокальної студії “Палітра”, відомими на весь світ піснями Живосила Лютого, військовою романтикою ВІА “Оршанець” та інших виконавців.

Літературну сцену представлять Дмитро Лазуткін, Любов Бурак, Руслан Горовий, Руденко Юрій. Дуже насичена програма очікує в лекторії волонтерів, істориків та психологів, серед яких Антон Дубішин, Тетяна Руденко, Сталіна Чубенко, Марина Мирзаєва .

Основна мета фестивалю: показати черкащанам та гостям міста сильну країну, яка бореться багато років за свою незалежність та свободу, відновити героїчний та непереможний образ українського захисника та передати наступним поколінням нашу новітню історію.

Гостям фестивалю доступні різноманітні локації:

- музична сцена (в денний час – літературна сцена)

- лекторій

- кінозал

- фотозони на історичні теми (АТО, Афган, УПА, Друга світова війна)

- тематичні виставки

- тактична локація

- польова кухня

- ярмарок народних майстрів Черкащини та зона майстер-класів

- книжковий ярмарок