У райцентрі з’явиться велетенський 3Д малюнок

У Звенигородці почали нанесення муралу в центрі міста. Малюнок буде розміщений на стіні будівлі «Укртелекому». Авторами проекту є вихованці місцевої художньої школи. Ініціатором став міський голова Олександр Саєнко.

Я вже давно цю ідею носив. Близько 3-ох років, - розповідає Саєнко. – Був конкурс на найкращий малюнок. Передивилися багато варіантів. Потім все ж попросили нашу художню школу, аби вони зробили начерк, а художники вже втілили у життя ідею. Було багато інших варіантів, але не подобались через певний песимізм.

Нанесення малюнку мають завершити до кінця червня.

28 червня у нас буде День міста, - пояснює мер. – До цієї дати роботи завершаться. Коштує зображення близько 70 тисяч гривень. Але це ж не лише за сам малюнок. Там буде 3Д ефект. Тобто, коли навести на нього камеру мобільного телефону, на екрані зображення буде рухатися. Це поки стане єдиним муралом у місті. Попри все, це не дешеве задоволення. Гроші ж треба й на інші потреби міста. Он у Черкасах теж є лише один мурал, та й то не такого типу.

У Черкасах на стінах будівель вже є два мурали. Перший з’явився у 2017 році на міській школі. На початку червня цього року один із будинків прикрасив собою гетьман Байда Вишневецький.