Валерія Шабала перенесла три інсульти – терміново потрібна допомога

6-річна Валерія Шабала з Ватутіного на Черкащині перенесла три інсульти. Останній був рік тому. В кінці березня дівчинку знову привезли в "Охматдит". В неї відмовили нирки. Дитина перебуває на діалізі у відділення токсикології. Їй потрібна пересадка органу. Донором може стати її мама, якщо підійде за всіма показниками. На обстеження й операцію необхідно 160 тис. грн. В іншому випадку трансплантацію нирки треба робити в Білорусі. Така операція обійдеться в €70 тис.

"Перший інсульт Валерія перенесла під час пологів, які стимулювали таблетками, бо в дитини не прослуховувалося серцебиття. А другий - на день хрестин, коли їй було 14 місяців. В неї перестали рухатися права рука і нога. Голову посмикувало. Третій інсульт у Валерії стався дома. Вона грала із старшою сестрою 12-річною Дашею. Поскаржилася, що болить голова. Згодом у донечки виявили ще і ниркову недостатність, коли вже було запізно щось робити. Після лікування відбулося поліпшення. Нас відпустили додому. Але через півроку дитині знову стало гірше.

Із березня цього року ми знову в "Охматдиті". Моє обстеження на донорство проводитимуть в інституті Шалімова. Але в нас немає вже за що його робити. Про оплату в євро боюся і думати, якщо треба буде їхати в Білорусь. Ми змушені звернутися до небайдужих людей. Без їхньої допомоги нам не справитися", - розповіла Gazeta.ua мати Марія Шабала.

Реквізити для допомоги:

Картка Ощадбанку – 4790 7000 1922 5649 (мати Шабала Марія Григорівна),

Картка ПриватБанку – 5168 7450 11706782 (батько Шабала Володимир Олексійович).

Контакти Марії Шабали – (097) 960 80 09.