Золотоніський депутат оскандалився через російський прапор?

У Золотоноші розгорівся скандал довкола депутата тамтешньої міськради Володимира Мірошніченка. На своїй сторінці у соцмережі чоловік виставив фото з прапором Росії. Це обурило містян. Мірошниченка звинуватили у прихильності до країни-агресора. Колишній начальник Золотоніської поліції Віктор Іванько один із перших відреагував на світлину.

  • Моя позиція така: любиш «руський мир» їдь до них, - каже Віктор Іванько. – Хоча, я не знаю, щоб він був прихильником Росії. Мені особисто він не казав про це. Що це  за фото таке, не знаю. Мірошниченко раніше допомагав атовцям та їздив на Схід. У соцмережі я бачив, що те фото опубліковане у 2015 році. Мій син в 15ому якраз був під Дебальцевим. Тому мене ця ситуація обурює. Хоча фотографувався Мірошниченко ще 2005 року з тим прапором. Можливо, це непорозуміння і він не звернув увагу, коли виставляв собі на сторінку. Якщо ж підтримує росіян, мені з ним не по дорозі. Сам зберу людей і скажу: «Йди гуляй». Хоч я й держслужбовець. Та його треба вислухати. Повинне бути нормальне пояснення.

Скандал організували вороги, з якими тривають суди, впевнений Мірошніченко. Фото зроблене понад 10 років тому і випадково виставлене на особисту сторінку в соцмережі, переконує депутат.

  • Це все наклеп. Я знаю, хто це зробив і подам до суду на цю людину, сердиться Володимир Мірошниченко. – Чому там російський прапор? До 30 років моє життя проходило у Східному Сибірі. Я там отримував освіту. Дружина моя з-під Іркутська. Зараз вона громадянка Росії, але має посвідчення на постійне проживання в Україні. Фото було у мене в «Фейсбуці». Коли заборонили «Вконтакті», перекинув усі фотографії у «Фейсбук».  Та світлина теж потрапила. Я цього не соромлюсь і не приховую. Це моя молодість. Я мав бізнес в Росії. Аби конфлікт не розгорався, я фотографію приховав від усіх, але не видаляв. Навіщо? Я й в «Однокласниках» є. Хоча посварився з кількома російськими друзями через свою проукраїнську позицію. Я засуджую російську агресію. Вони вбивці. Я був на Майдані, коли вбивали людей. Потім їздив у Дебальцеве. Допомагав нашим військовим. Ледь звідти виїхав, бо потрапив під обстріл.

Після публікації скандального фото з депутатом мали зустрітися колишні військові.

  • До мене так ніхто й не приїхав, хоч я й пропонував патріотам зустрітися, каже Мірошниченко. – Дехто писав, що мені доведеться відповідати на питання. Та я на бандитські «стрілки» не їжджу. Ставити мені питання може лише СБУ чи прокуратура з поліцією.

Мірошніченко є уродженцем Золотоноші. Виріс у Росії. Займався деревообробним бізнесом. До України повернувся в 1989 році. Неодноразово обирався депутатом Золотоніської міської ради.