Три черкаські школи увійшли до списку найкращих в Україні за результатами ЗНО

Сайт «Освіта.ua» опублікував свіжі рейтинги шкіл за результатами цьогорічного ЗНО. Серед двох сотень кращих шкіл України опинилися три черкаські.

За всім результатами ЗНО кращою школою області знову визнаний Черкаський фізико-математичний ліцей – 23 місце. Щоправда, ФІМЛІ трохи з’їхав у порівнянні з минулим роком – у 2019 в них було 12 місце.

Невеличкого прогресу досяг Черкаський гуманітарно-правовий ліцей. Загальне місце в Україні – 76. Це краще аніж минулорічне 83 місце.

Третє місце в області тримає Перша міська гімназія Черкас. У ПМГ – 111 місце в Україні. При цьому саме ця школа досягла найбільшого прогресу – з минулорічного 160 місця вони скакнули відразу на 49 сходинок.

Серед 200 кращих шкіл України більше черкаських немає. Але скажемо кілька слів і про школи області.

Уманська міська гімназія посіла 235 місце, Корсунь-Шевченківський ліцей – 338-е, Звенигородська школа № 3 займає 456 сходинку.

А тепер подивимося рейтинги в розрізі окремих предметів:

Українську мову найкраще знають у черкаському ФІМЛІ – 37 загальне місце. Гуманітарно-правовий ліцей може похвалитися всеукраїнським 54 місцем з цього предмета. До трійки увійшла й Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання – 156 місце.

Не було рівних Черкаському фізико-математичному ліцею і з математики – 13 місце в Україні. Канівська школа № 6 посіла 106 місце, а Черкаський гуманітарно-правовий ліцей розташувався на 167 сходинці.

Учні Черкаського ГПЛ увійшли до півсотні кращих в Україні з історії – 50 місце. На 147 місці розташувалася Вільшанська школа Городищенського району, на 198 – Звенигородська школа № 3.

За традицією найкращі знання з англійської мови продемонстрували в Першій міській гімназії Черкас – 23 місце в Україні. ГПЛ у цьому рейтингу на 81-ій сходинці, а ФІМЛІ – на 102-ій.