У Черкаській області – новий прокурор

15 липня Сергій Гриценко призначений прокурором Черкаської області. Про це йдеться на сайті прокуратури.

Йому 49 років. Уродженець Житомирщини.

Упродовж 2014-2015 років працював у Генеральній прокуратурі України. У 2015-2022 роках обіймав посади заступника прокурора Хмельницької області та першого заступника керівника обласної прокуратури.

Як ідеться на сайті обласної прокуратури, Сергій Гриценко у 1995 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка.

Прокурорську діяльність розпочав в органах прокуратури Житомирської області у 1997 році на посаді стажиста прокуратури м. Житомира. У подальшому обіймав посади помічника прокурора Житомирського району, прокурора відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області, помічника прокурора Житомирського району, прокурора Малинського району та Корольовського району м. Житомира, першого заступника прокурора  м. Житомира, заступника прокурора Донецької області.

Упродовж 2014-2015 років працював у Генеральній прокуратурі України заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави,  нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією,  та Головного управління  процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури.

У 2015-2022 роках обіймав посади заступника прокурора Хмельницької області та першого заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.

З 15 липня 2022 року призначений керівником Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.