У регіональному представництві Уповноваженого в Черкаській області відбулася робоча зустріч з поліцейським-омбудсменом

Представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області провело робочу зустріч з інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Черкаській області Управління дотримання прав людини Національної поліції України підполковником Володимиром Захаренком.

Учасники зустрічі обговорили важливість подальшої співпраці і здійснення спільних заходів із метою забезпечення дотримання конституційних прав і свобод громадян, що мешкають на території області.

Акцентовано увагу на проблемних питаннях щодо порушення прав свобод людини і громадянина, які були виявленні під час проведення моніторингових візитів національного превентивного механізму до відділів поліції та ізоляторів тимчасового тримання області, в попередній період.

Спланували проведення спільних просвітницьких заходів щодо попередження та недопущення проявів дискримінації у діяльності органів поліції. Окремо зупинились на питанні виконання працівниками відділів поліції та ізоляторів тимчасового тримання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 про протиепідемічні заходи запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.