Убивця уманчанина втік із в’язниці по простирадлу

Вбивця 36-річного уманчанина Юрія Бусуйка втік за допомогою простирадла з італійської в’язниці. Про це повідомив батько загиблого Михайло Бусуйок. Нагадаємо, 1 грудня 2018 року в італійському Неаполі вбили заробітчанина з Умані. Трагедія сталась близько 21-ої години вечора за київським часом. Юрій намагався захистити жінку від нападника з ножем. Злочинець 5 разів вдарив українця. Захисник помер на місці. 6 грудня місцеві правоохоронці затримали вбивцю. Ним виявився 31-річний безпритульний поляк

Нас з дружиною про втечу повідомив адвокат, - каже чоловік. – 25 серпня зранку вчинив втечу убивця Роберт Лісовські. Тоді саме тривала вранішня меса (богослужіння, - ред.). Із простирадл зробив собі мотузку. За деякими версіями, йому допомогли втекти. Попередили нас, аби були обережними.

27 серпня убивцю-втікача таки затримали. 23 вересня має відбутися остаточне судове засідання по ньому. На попередніх слуханнях адвокат зловмисника заявив про психічні розлади у підзахисного. Італійські медики згодом не підтвердили діагноз і визнали його здоровим.