В Каневі будують кондитерську фабрику. Донецькі активно орендують квартири в місті

У Каневі будують кондитерську фабрику «Конті». Будівельні роботи вже розпочалися. Очікується, що на новому виробництві працюватимуть 200 робітників.

– Роботи вже тривають, – розповідає місцева жителька Лариса Зелененко. – Будують по дорозі до заводу «Магніт», за теперішньою поліцією.  Нібито мають працевлаштувати понад 200 працівників.

Власник кондитерської компанії "Конті" колишній віце-прем’єр в уряді Азарова Борис Колесніков підтвердив інформацію, що будує нову фабрику в Каневі. За його словами, за допомогою нової фабрики він має намір повернути собі друге місце на кондитерському ринку.

– Ми маємо намір побудувати ще одну фабрику бісквітного напрямку в Костянтинівці, – сказав пан Борис, уточнивши, що термін будівництва прогнозувати складно.  – Костянтинівка знаходиться в 30 км від лінії фронту. Закінчиться війна – будемо дивитися, – сказав він.

Кондитерський бізнес Бориса Колесникова – виробниче об`єднання "Конті" складається з кондитерської фабрики в Костянтинівці Донецької області і логістичного центру в Дніпрі. До війни на Донбасі у компанії було ще дві виробничі майданчики – в Горлівці і Донецьку, але в 2015 році "Конті" довелося зупинити їх роботу, оскільки територія, на якій фабрики розташовані, не контролювалася офіційним Києвом.

– Місце будівництва – нещасливе, – розповідає місцева жителька Наталія. Прізвище не хоче називати. – Раніше там була фабрика «Мівіна», але за кілька років зачинилася. Згодом приміщення брали в оренду ще кілька фірм, але й у них нічого не вийшло.

Наталія каже, що район, де реконструюютьь фабрику – густонаселений.

– На нове місце роботи привезуть багатьох людей із Донецької області. Уже зараз донецькі фахівці активно орендують  квартири в місцевих жителів.  Платять гарні гроші, то люди задоволені.

У Канівській міській раді підтверджують інформацію про відкриття кондитерської фабрики.

– Звісно, до кінця цього року підприємство ще не запрацює. Для узгодження всіх бюрократичних перепон йому знадобиться півтора-два роки. Але процес уже пішов.

Борис Колесніков приїздив до Канева під час правління Віктора Януковича в 2011 році. Тоді, разом із губернатором Сергієм Тулубом він відкривав новозбудований комплекс «Авторіка».