Вибори ректора ЧНУ пройдуть 24 вересня

Вибори ректора Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького відбудуться 24 вересня. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти та науки, яким встановлено нову дату виборів керівника вузу.

Вибори ректора ЧНУ мали відбутися ще 19 травня. Однак їхньому проведенню тоді завадив карантин — їх відклали до завершення обмежень. 4 серпня у Міносвіти та науки призначили нову дату виборів – 24 вересня 2020 року.

За словами голови оргкомітету з проведення виборів ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Василя Мойсієнка, наразі єдиним кандидатом на посаду ректора університету є чинний керівник вузу Олександр Черевко.

— Наказом МОН України від 24 лютого було оголошено конкурс на заміщення посади ректора ЧНУ ім. Б Хмельницького та з цього дня розпочався прийом документів претендентів на посаду. На подання документів було відведено два місяці. Листом МОН України від 05.05.2020 внесено до закладу вищої освіти для голосування кандидатуру Черевка Олександра Володимировича, доктора наук, професора, — розповів Василь Мойсієнко.

Нагадаємо, термін дії контракту ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького збіг 28 квітня цього року. Таким чином, до проведення виборів Олександр Черевко залишається виконуючим обов’язки ректора.