Віталій Голбан на швидкості в’їхав у гурт хлопців

5 січня в селі Гарбузин Корсунь-Шевченківського району п’яний водій автомобілем «Лада» скоїв наїзд на чотирьох підлітків, які йшли обочиною. Від отриманих травм помер 13-річний хлопець. Ще один – 16-річний учень 10 класу Гарбузинської школи Владислав Каракай із переломом правої ноги й правої руки перебуває в травматологічному відділенні черкаської обласної лікарні. Інші двоє уникнули серйозних травм.

– Це сталося між 16 і 17 годиною, – розповідає директорка Гарбузинської школи Ольга Кияниця. – Смеркалося, але ще темно не було. Діти йшли обочиною дороги. Рухалися не на зустріч транспорту, а за його ходом. Це єдина їхня помилка. На протилежному боці дороги є тротуар. Згодом уцілілі в аварії хлопці згадували, що кілька разів пропонували перейти на інший бік дороги. П’яний водій їхав автомобілем «Лада» й улетів просто на обочину. Збивши хлопців, почав тікати, але його догнали через 300 метрів й змусили зупинитися водії, які рухалися за ним і стали свідками аварії. Всі вони засвідчили, що хлопці йшли не проїжджою частиною, а обочиною.

Від отриманих травм загинув 13-річний житель селища Буча, що під Києвом. Хлопець приїхав на зимові канікули до баби.

– Його поховали 8 січня в Бучі, – розповідає директорка. – Батьки і вся сім’я дуже порядні. До бабусі приїхали всією родиною: чоловік, дружина і двоє синів. Бабуся раніше працювала в нашій школі технічкою. У день трагедії батьки з меншим 6-річним хлопчиком поїхали в справах до Білої Церкви. А старший син пішов погуляти із друзями. Владислав Каракай, який мав переломи, свідомості не втрачав. Він спортсмен і, мабуть, устиг згрупуватися. Влад ще встиг зателефонувати до батьків і повідомити про аварію. Зараз його лікують у Черкасах. Ще одного хлопця лише трохи зачепило, а четвертому взагалі минулося.

Ольга Іванівна стверджує, що всі діти з дуже порядних родин, гарно навчаються й з ними немає ніяких проблем.

За кермом автомобіля був 33-річний житель Корсуня Віталій Голбан. Він працював сторожем у Корсунь-Шевченківській гімназії. Рішенням суду його було взято під варту на 60 діб. За скоєне йому загрожує від 3 до 8 років в’язниці.