Menu

Війна

Під час заходів на Чигиринщині бійці батальйонів були із табельною зброєю, з якою вони воюють на Сході

Під час заходів-вшанування героїв Холодного Яру «І повіяв вогонь з Холодного Яру» на Чигиринщині минулими вихідними до 8 тисяч людей були у балаклавах, камуфляжах, частина з них – зі зброєю.

Євген Курбет: «Аби уникнути помилок в оформленні документів, командируємо на Схід працівника відділу персоналу облвійськкомату»

Проблеми, які виникають в оформленні документів бійців, які повернулись із зони АТО, в некомпетентності й недобросовісності осіб, які відповідають за ці питання.

Обласні депутати просять звання “Герой України” для загиблого колеги

Сьогодні депутати Черкаської обласної ради підтримали звернення до Президента України з проханням нагородити Анатолія Чупилку, захисника Донецького аеропорту, який загинув наприкінці січня 2014 року, званням “Герой України”, пише "Дзвін".

Микола Радченко, який командував батальйоном тероборони «Черкаси», пішов на підвищення

Микола Радченко, командир батальйону територіальної оборони «Черкаси», та Олександр Тихонов, начальник штабу батальйону територіальної оборони «Черкаси», нині працюють у військових комісаріатах. Усі вони є учасниками бойових дій, брали участь у зоні АТО.

600 строковиків-черкащан не потраплять до АТО

Для накопичення військово-навченого ресурсу було відновлено призов на строкову військову службу. Так, із території області до кінця травня буде призвано понад 600 призовників. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет.

Підписатися на цей канал RSS