Menu

Робота в Черкасах

Працюєте репетитором – подайте декларацію про доходи

В останні роки багато громадян, щоб покращити знання своїх дітей, користуються платними послугами вчителів-репетиторів. Отриманий в результаті надання таких послуг дохід підлягає декларуванню. Про це повідомив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Олег Коваль.

Кадри вирішують не все

Некомплект міліції Черкаської області на сьогодні складає близько 8%. На сьогодні це один із найкращих показників серед міліції України. Про це повідомив заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Черкаській області – начальник відділу комплектування та проходження служби, підполковник Руслан Горяченко.

Обласна служба зайнятості готова надавати послуги демобілізованим військовим

В 16 військових комісаріатах Черкащини розміщено інформаційні матеріали для демобілізованих із військової служби учасників АТО. У цих матеріалах служба зайнятості інформує щодо можливості отримання послуг із працевлаштування, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, пишуть "Новини Черкащини".

Хто на Черкащині не лишиться без роботи?

Близько 30 IT-компаній, серед яких виробники продуктів, які розраховані на міжнародний ринок, близько трьох тисяч фахівців і два вузи, які щороку випускають нових знавців високих технологій – такими є реалії розвитку комп’ютерної сфери в Черкасах. А нещодавно місцеві ЗМІ облетіла новина про те, що в Черкасах може бути створений IT-парк. Про це говорили мер та губернатор.

У листопаді-грудні черкаські медики й освітяни будуть із зарплатами

Черкаські освітяни та працівники медичної сфери будуть із зарплатою. На ці потреби Черкащина отримає 82 мільйонів гривень із державного бюджету у вигляді субвенції. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Підписатися на цей канал RSS