Як продовжити "молодість" хребта і суглобів

Прийом лікаря-­вертебролога потрібен для реальної оцінки змін, що відбулися у вашому хребті і суглобах, а також для правильного підбору потрібного лікування. Розуміючи свій діагноз, ви зможете вчасно прийняти необхідні рішення на користь профілактики і своєчасного лікування свого хребта і суглобів.

Визначте для себе майбутнє:

— Як швидко ви увійдете в старість?

— Чи будете ви активні?

— Чи зможете обслужити себе самі?

— Будете подорожувати або проводити час у лікарнях, намагаючись позбутися від болю в суглобах і спині?

Усе залежить від вас. До Центру захворювань хребта і суглобів лікаря Владимирова часто звертаються з різними формами деформацій у хребті і суглобах вже з порушенням їх рухливості. Дуже багато пацієнтів з артритами, артрозами, які супроводжуються запальними процесами і болями. Великий відсоток хворих з діагнозом грижі міжхребцевого диска в шийному чи поперековому відділах хребта, які приходять на прийом уже з направленнями на оперативне втручання з видалення грижі хірургом. Багато пацієнтів з радикулітами, п’ятковими шпорами і іншими хворобами, які значно знижують активність людини і якість її життя.

Основний принцип лікування, який застосовують лікарі Центру — це комплексний підхід і підбір методик, що не завдають шкоди іншим органам і системам хворого. Лікування кожного разу підбирається індивідуально, з урахуванням ступеня розвитку хвороби і загального стану організма пацієнта. Наголос робиться на такі методи лікування, які є більш щадними, дають стійкий і тривалий ефект. Зараз головним напрямом у роботі є методика Плазмопунктура, яка заснована на лікуванні власною плазмою. Процедура не має протипоказань і дозволяє гарантовано позбутися від запалення суглобів, проблем із хребтом і багатьох інших захворювань.

Довіряйте здоров’я професіоналам!

Лікар-­вертебролог Владимиров

Роман Романович проводить прийом у Черкасах за адресою:

вул. Небесної Сотні, 31/1, медичний центр «Ірмед».

Запис на прийом за телефонами:

(066) 431­31­03, (073) 431­31­03.

http://spinanebolit.com.ua/

Ліц. МОЗ Украіни № АЕ 571070