З 12 квітня на ремонт закривається дорога через канівську греблю

З 12 квітня в Каневі закривається на ремонт ділянка автодороги Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка. Тут мають намір капітально відремонтувати дорожнього покриття, узбіччя, укоси, укріпні та водовідвідні споруди інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Відремонтувати її обіцяють за два місяці

Відремонтувати її обіцяють за два місяці

Як повідомляють у САД області, про це було повідомлено на нараді 3 квітня керівником філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Зокрема, ремонтні роботи проводитимуться на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час проведення робіт, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту.

Повідомляється, що ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС й триватимуть, за інформацією підрядної організації, 2 місяці.

На час ремонту об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове.

Про перекриття проїзду греблею Канівської ГЕС водіїв транзитних автомобілів повідомлятимуть інформаційні табло та знаки дорожнього руху, які будуть встановлені на основних дорогах на під’їздах до міста Канів.

Нині триває узгодження схеми організації дорожнього руху в управлінні патрульної поліції Черкаської області на час проведення ремонтних робіт.