1 та 2 червня в Умані пройде справжня битва фарб та танців на фестивалі «HOLI DANCE UMAN 2019». На центральному стадіоні міста збереться молодь з усієї країни, аби влаштувати битву фарб та свято танців.
У програмі заходу: битва фарб, 8 розважальних локацій, флешмоби, свято морозива «Ласунка», виступи dance-колективів і зіркових хореографів, подарунки, розіграші, дитячі атракціони, фотозони та дискотека під відкритим небом від кращих DJ країни.
Для кольорової битви буде використана суха фарба холі, виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників. Для учасників ОСС(АТО) та їхніх дітей вхід безкоштовний. Квитки на фестиваль обмінюватимуться на пакет фарби в день проведення заходу. Купувати квитки краще заздалегідь. У день фестивалю фарба оплачується окремо від білету на вхід.
До 8 червня в Черкасах перекриють рух вулицею Хрещатик. Рішення тимчасово перекрити рух вул. Хрещатик між вул.Університетською і вул.І.Франка ухвалив черкаський міськвиконком. Рух буде заборонено на час виконання аварійно-відновлювальних робіт. Як зазначив заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук, на даній ділянці КП “Черкаситеплокомуненерго” проводитиме ремонт пориву тепломережі.
9 червня з 14.00 до 15.30 у Черкаському обласному краєзнавчому музеї (м. Черкаси, вул. Слави, 1) відбудеться майстер-клас "Холодна порцеляна. Парний кулон до Дня друзів."
Холодна порцеляна – це доступний, дешевий і на сьогоднішній день найпіддатливий матеріал для ліплення. Робота з ним абсолютно безпечна й не вимагає якихось особливих навичок і знань, займатися такою творчістю може кожен охочий. Приготувати матеріал можна в домашніх умовах, тобто не потрібно бігати по магазинах і шукати щось особливе для втілення своєї мрії, радості доторкнутися до мистецтва, щоб створити унікальну прикрасу або предмет інтер’єру своїми руками. За своїм зовнішнім виглядом холодна порцеляна нагадує глину або пластилін, але після висихання вона стає дуже твердою. При ліпленні з неї можна використовувати будь-які типи прикрас, будь-які аксесуари, від дрібного бісеру і намистин, черепашок, ґудзиків, гілочок або засохлих квітів, до текстилю будь-якої структури – ниточок чи клаптиків, що залишилися від в’язання, вишивання чи пошиття одягу. Поверхню виробу можна фарбувати, обсипати дрібними матеріалами (пісок, бісер), покривати лаком. Запис телефоном: 0970983676.
9 червня із 12.30 до 14.00 у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться майстер-клас із декупажу на скляній пляшці.
Декупаж — декоративна техніка на тканині, склі, дереві (та інших поверхнях), що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню, що декорується. Як засіб декору, декупаж відомий в Європі з часів Середньовіччя. Засіб не вимагає художніх здібностей, навичок малювання та наявності фарб. Пропонуємо власноруч зі звичайної пляшки зробити красиву вазочку. Це буде гарний сувенір чи подарунок, зроблений власноруч. Запис по телефону: 0970983676.