19-річного Артема Бабенка збив потяг

У середу, 28 жовтня, в Новоселиці Катеринопільського району поховали 19-річного Артема Бабенка. Тіло хлопця було знайдено напередодні неподалік залізничної колії.

– Слідчі розглядають кілька версій, – каже речниця обласної поліції Зоя Вовк. – Але основною вважають саме нещасний випадок. Було проведено слідчі дії. Характер травм і положення трупа вказують на удар потяга. Остаточні висновки експертиза надасть через місяць. Тоді буде відомо чи був хлопець в стані алкогольного сп’яніння.

Місцеві мешканці розглядають кілька версій: самогубство, вбивство і нещасний випадок. Пишуть, що напередодні Артем нібито посварився зі своєю дівчиною і пішов геть. Більше його не бачили.

– Є люди, які виїжджали на місце, де знайшли Тьому, він дуже сильно побитий. Його знайшли водії товарного потягу і передали на шевченківське депо, що недалеко від колії знаходиться труп юнака. На попередніх потягах, які їхали цим маршрутом, не виявили ознак зіткнення з будь-яким предметом, – стверджує Сергій Симоненко у мережі «Фейсбук».

Житель Катеринополя Микола Замковенко теж не вірить у нещасний випадок.

– Я живу за кілометр від місця події, – розповідає Микола Іванович. – Кажуть, що тіло хлопця побачив машиніст ранкового дизелю Христинівка – Черкаси о 9 годині ранку, 27 жовтня. Передав у поліцію. Ті виїхали на місце події. За моє життя кілька осіб гинули під колесами поїзда. Нехай це звучить неприємно, але  в усіх випадках їхні тіла різало на шматки. Характер травм Артема зовсім інший. Думаю, поліції треба копати глибше.

Артем Бабенко ріс сиротою. Батько помер, коли хлопець був зовсім малий. Матір нібито позбавили батьківських прав і вона теж померла. Мав лише старшого брата й дядька. Коли ходив до школи, жив у прийомній родині в Катеринополі. Згодом прийомна мати померла. Артема відправили в дитячий будинок сімейного типу в село Мокру Калигірку. До смерті він навчався в Тальянківському технікумі сусіднього Тальнівського району.

Останнім часом хлопець жив у прийомній родині пастора євангельської церкви в Мокрій Каалигірці. Усі діти регулярно відвідували богослужіння.

«Синочок, люблю тебе. Нехай Господь тебе оберігає, – писала йому у «Фейсбук» прийомна мама. – Мамочка, взаємно», — відповідав Артем.