Байкери вимагали від обласної влади знайти господаря нічийної дороги

Минулої середи в Черкасах мітингували байкери. Близько сотні мотоциклістів під’їхали під стіни Черкаської облдержадміністрації, аби висловити обурення владній байдужості. Річ у тім, що на початку серпня на в’їзді в Черкаси з боку Сміли насмерть розбилося подружжя байкерів з Одеси. Чоловік, який був за кермом, влетів у яму на дорозі. Обох викинуло з сідла.

Мотоциклісти з’ясували, що ділянка дороги понад 1 кілометр, на якій сталася трагедія, є нічийною і не перебуває на балансі ні міста, ні області, ні держави.

– Якщо це так, то завтра ми поставимо намети й будемо збирати гроші із автомобілів, що проїздять, – кажуть байкери. – У такому випадку власник дороги швидко знайдеться.

– Ми реєстрували численні звернення й петиції. І що? – обурюється байкер Юрій Беркінг. – Не може бути, щоб не було крайнього за ділянку дороги. Скільки людей можуть гинути і травмуватись?

Микола Кудрявцев каже, що як мінімум за смерть людини хтось має відповісти і хлопці це так просто не залишать. Він вже подав звернення до міністерства інфраструктури.

Заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв має своє пояснення:

– Так сталося, що жоден голова ОДА до цього не був в нормальній комунікації з мером міста Черкаси. До Анатолія Бондаренка звертались, щоб місто взяло на баланс ділянку. Є елементарна логіка, документи з радянських часів. Комунальне підприємство міста забезпечувало раніше експлуатацію ділянки. Ми знаходимося в юридичному полі. Якщо Служба автодоріг вийде туди з ремонтом, то до нас будуть питання від правоохоронних органів!

– Влада пообіцяла нам зустрітися знову в п’ятницю, – каже байкер Юрій Чеботарьов. – Для нас це справа честі. Ми не відступимося, поки ділянка не матиме господаря, а винні в смерті людей не будуть покарані.

– Якщо є нічийна ділянка дороги, то влада мусила би звернутися до суду, знайти господаря і відремонтувати. На жаль, цього зроблено не було, – обурюються хлопці.

Нового власника проблемної ділянки Омаргалієв пообіцяв призначити вже за кілька днів.