Черкащани у випадку надзвичайних ситуацій на дорозі можуть просити допомоги у Служби автодоріг

На Черкащині дорожники проводять превентивну обробку проїзної частини доріг протиожеледними засобами. На Уманщині вчора вранці спостерігали дощ з мокрим снігом при температурі повітря близько 0, тож дорожні служби розпочали обробку проїзної частини доріг протиожеледними засобами.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних дорожніх підприємств наразі працюють у цілодобовому режимі, проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою камер відеоспостереження.

Служби автодоріг звертаються до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці. Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, водії можуть звернутися телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 цілодобово.