Черкащині призначили ще вісьмох голів РДА

Розпорядженням від 25 січня президент України Володимир Зеленський призначив вісім голів районних державних адміністацій на Черкащині.  

Так, Володимира Гуню призначено головою Лисянської РДА. Володимир Гуня в декларації вказує, що є начальником управління економіки Черкаської РДА, пише 18000.

Миколу Березового призначено головою Корсунь-Шевченківської РДА. Він двічі був головою Дацьківської сільської ради з 2010 по 2016 роки. Після об’єднання в Стеблівську ОТГ став старостою. У березні 2017 року Березовий звільнився з посади за згодою сторін. У 2019 році став помічником народного депутата від “Слуги Народу” Андрія Стріхарського, обраного по 196 округу.

Богдана Солошенка призначено головою Кам’янської РДА. Раніше він вже був  головою району до липня 2019 року, до того  обіймав посаду першого заступника голови.

Владислава Гончаревського призначено головою Звенигородської РДА. Згідно з поданою ним декларацією, він працював у відділі освіти райдержадміністрації.

Віктора Хруща призначено головою Драбівської РДА. Нагадаємо, раніше на цю посаду претендувала Світлана Орел.

Ігоря Ладнова призначено головою Городищенської РДА. Він є депутатом Карашинської ОТГ.

Також Наталію Коваль призначено головою Шполянської районної державної адміністрації, а Сергія Чередніченка – головою Чигиринської РДА.