Четверо черкаських школярів отримали по 200 балів на ЗНО


За даними, наданими Українським центром оцінювання якості освіти, четверо учнів черкаських шкіл отримали найвищий бал із зовнішнього незалежного оцінювання. Троє черкащан здобули по 200 балів із математики. Учениця з ФІМЛІ показала найвищий результат з двох дисциплін – математики й хімії. Ще одна учениця взяла максимум з іноземної мови.
 Цьогоріч кількість учнів із найвищими балами втричі більша за минулорічну.

Найвищий результат із математики на ЗНО показали: Софія Мигаль та Віталій Панаско - учні ФІМЛІ та учителя Корнієнко Оксани Вікторівни. А також Вєста Барілко, учениця Черкаської спеціалізованої школи № 17 та учителя Данько Олени Анатоліївна.

Мигаль Софія, учениця ФІМЛІ набрала 200 балів і з  хімії учителя Баранової Інни Станіславівни.


Софія Дика — учениця Черкаського гуманітарно-правового ліцею та вихованка Обжилян Ольги Юріївни отримала 200 балів на тестуванні з іноземної мови.

- Я безмежно вдячна моєму вчителю. Без неї я б не мала таких результатів, як на ЗНО, так і на олімпіаді! – написала слова подяки Софія під вітальним постом на сторінці директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергія Воронова.


- У цілому маємо вже вдвічі кращий результат ніж минулого року - 4 учні, що набрали 200 балів і це ще не всі результати ЗНО, що надійшли до нас! Остаточні підсумки 25 червня, — радіє успіхам черкаських освітян та їх вихованців Сергій Воронов. - Нагадаю, що результати ЗНО є одним із ключових аспектів у визначенні рейтингу найуспішніших освітніх закладів країни!

Поки одні випускники показують відмінні результати на ЗНО, інші ж не можуть скласти тестування, аби їм його просто зарахували. На жаль, на Черкащині таких 10% випускників. У Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА запевняють, що основними причинами того, що випускники не склали тестування є користування ними забороненими предметами під час ЗНО, запізнення або недопуск до складання через технічні помилки.

Рішення про встановлення порога “склав / не склав” ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога “склав / не склав” здійснюється й генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.