Чигиринець заколов собаку за розірваних курей

У селі Тіньки на Чигиринщині чоловік вилами заколов сусідського пса. Вбивство тварини сталося на очах у його господині 24-річної Лариси Самойленко. Приводом для агресії чоловіка стала задушена домашня птиця.

Це трапилося вранці. Моя старша донька вже пішла до школи, - згадує жінка. – Я саме годувала свою молодшу дитину. Чоловіка вдома не було, бо на заробітках. Перед цим випустила з прив’язі собаку, аби той побігав подвір’ям. А він взяв і переліз через паркан. Близько 11-ї ранку у вікно хтось з усієї сили постукав. Я вибігла й побачила картину: сусід підіймає на вилах скривавленого собаку. Чоловік щось кричав, але я не могла розібрати, що саме. Почав заштовхувати тварину в будку. Робив цей жах на показ для мене. Собака побачив мене і заскавчав. Він її добивав. Ще кілька разів проштрикнув горло. Не зміг зняти з вил і почав бити її об сітку. Я плакала й кричала.

Самойленко кинулася до хати, аби зателефонувати до чоловіка та в поліцію.

Заразом заспокоювала дитину, бо вона чула всі ті крики, - продовжує Лариса. – В цей час сусід прийшов до дверей. Приніс і поклав на поріг мертвих півня з куркою. Сказав: «Я навчу вас тримати собак на прив’язі». Цей жах бачили інші сусіди. Він і їм погрожував вбити собак.

Вже наступного дня агресивний пенсіонер змінив свій настрій.

- Як пізніше з’ясувалося, то була не його птиця, -  каже Самойленко. – Сусідка в поліції розповіла про це. Насправді кури належали їй. Прибігала його дружина й благала, аби я забрала заяву. Для мене ця ситуація стала великим потрясінням. Навіть якби пес дійсно задушив птицю, я б заплатила. Це не проблема. Варто було підійти й розібратися.

Пса молода родина забрала з вулиці. Підозрюють, що його били, бо боявся людей. У Тіньках Самойленки живуть 3 роки. Переїхали з Києва. Будинок їм дістався у спадок. З сусідом раніше не конфліктували. Вибачати злочин Лариса Самойленко не збирається.

Коли до мене приходили проситися забрати заяву, пропонували компенсацію, - розповідає жінка. – Я відмовилася. Хочу довести справу до кінця. Бо сьогодні убив тварину, а завтра нападе на людину? Сподіваюся, поліція доведе його провину. Хоча, коли правоохоронці намагалися взяти у нього пояснення, він з дружиною закрилися в будинку й не виходили до них. Після цього слідство «заглухло».

Чи відкрите кримінальне провадження за фактом убивства тварини,  в поліції поки не коментують.