Депутата Черкаської міськради облили кров’ю

Інцидент трапився вранці у перерві пленарного засідання сесії Черкаської міськради. У холі будівлі колишнього Придніпровського райвиконкому до Олексія Романова підійшли молоді люди та вилили на нього з чашечки кров.

Прибиральниця, яка вимивала червону жижу, стверджує — місцевого обранця облили саме кров’ю, адже рідина мала характерний запах та згустки.

— З відкритих джерел всім у Черкасах відомо, що партією «Свобода» у черкасах керує неврівноважено людина. Сьогодні я прийшов на сесію, він ходив біля мене. Я й питаю: «Юрко, де ж твій бронежилет. Ти ж така в нас персона, що за тобою полювання тут влаштовують». Він каже: «Мабуть, що бронежилет знадобиться тобі». Я пішов на перерву, спустився вниз, коли до мене підходить молодь зі «Свободи» і зі словами «Это тебе за братика», — облили мене кров’ю, — коментує неприємну ранкову сутичку депутат міськради Олексій Романов. Він запевняє, до Нацполіції наміру писати заяву не має.

Сам депутат та дехто з його колег припускає — свободівці мстяться йому за дружбу з Максимом Шадловським, якого підозрюють у замовленні вбивства заступника міського голови Юрія Ботнара. У самій же «Свободі» від інциденту дистанціюються.

— Мені не відомо про цю ситуацію нічого. Не розумію, про кого говорить Олексій Романов, — прокоментувала членкиня «ВО Свобода» та виконавчого комітету Черкаської міської ради Діяна Тяско.