Депутати скасували своє рішення з приводу Соснівки

Черкаські депутати скасували своє попереднє рішення «Про внесення змін детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси», яке не виключало будівництво житла на території, так званої, «Дачі Андрєєва», повідомляє прес-служба міської ради. 
 

До порядку денного цей проект рішення включили з ініціативи депутата від фракції «Черкащани» Павла Карася.
 
Тоді ж секретар міської ради Олександр Радуцький звернув увагу депутатського корпусу на те, що розгляд цього питання відбуватиметься з порушенням регламенту роботи ради.

- Від дня опублікування проекту рішення ще не минулого 20 днів, як цього вимагає порядок, - зауважив він.

Утім, депутати таки включили зазначений проект рішення (24 голоси "за"). Його розглянули першим у порядку денному.

Як зазначив обранець від фракції «Самопоміч» Олексій Романов, такий проект рішення дозволить призупинити ймовірне будівництво в Соснівці.

- Попереднє рішення, ухвалене наприкінці грудня, не відповідає нормам закону. Більше з тим – до мене зверталися й дехто з депутатів із приводу тодішнього голосування. Через групування земельних питань частина з них не мали змоги розібратися, - сказав Олексій Романов.

У результаті голосування, що відбулося в поіменному режимі, «за» відповідний проект рішення на сесії 2 березня висловилося 27 обранців, ще 7 утрималися й троє виступили проти.