Дизель-поїзд Черкаси – Умань швидко не відремонтують

Більше 10 днів минуло відтоді, як поламався дизель-поїзд Черкаси – Умань, який курсує майже через усю область із сходу на захід.

– Я щодня добираюся до місця роботи з величезними пригодами, – каже вчителька Любов Передерій із Цвіткового. – Раніше їздила дизель-потягом до Шполи за 15 гривень. Тепер іду пішки до Носачова, там сідаю на автобус і добираюся до Шполи. А увечері повертаюся додому. Й так щодня. З Цвіткового щодня ходять поїзди до Гребінки й до Помічної. А в Уманський бік не йде нічого. Можна поїхати іншим поїздом – Черкаси-Христинівка, але він має мало зупинок і йде не в дуже зручний час. Люди, які живуть у Іскреному, Василькові взагалі позбавлені зв’язку із зовнішнім світом. Телефоную на станцію імені Шевченка, а там кажуть про поломку, яку швидко не ліквідуєш.

Любов Передерій телефонувала й у Черкаську ОДА. Їй сказали, що голова адміністрації у відпустці до 10 січня, але заходи по відновленню маршруту вживаються.

– У нас ходить ще один поїзд – Маріуполь-Львів, але квиток до Шполи коштує 160 гривень. Без постелі й інших деталей сервісу – 100 гривень в один кінець. Для вчительки це дуже великі гроші. А дизелем було 15 гривень.

За словами Любові Миколаївни дизель-поїзд Черкаси-Умань – 1972 року випуску. Йому вже виповнилося 50 років. Керівництво не має планів купувати нові дизель-потяги.