До каналізаційного колодязя звалилися двоє чоловіків

У Тальному ледь не вчаділи двоє працівників «Водоканалу».

– Приватний підприємець, власник кількох магазинів, захотів почистити каналізаційний люк біля ресторану «Гірський Тікич», – розповідає місцевий житель Олексій. Прізвище не хоче називати. – Цей чоловік недавно взяв ресторан в оренду. Нібито він звернувся до головного інженера «Водоканалу». Той послав працювати двох людей. Під час роботи одному з них стало зле. Інший кинувся рятувати й теж знепритомнів. Це помітили перехожі, які викликали рятувальників, «швидку» й поліцію. Слава Богу, обох працівників дістали живими.

Речник Державної служби надзвичайних ситуацій Костянтин Проценко наводить іншу версію.

– За офіційною інформацією двоє людей провалилися до каналізаційного колодязя. Один із них знепритомнів. Працюючи у спеціальних апаратах для дихання, рятувальники спустилися до потерпілих. Закріпивши на чоловіках рятувальні пояси, обох мотузками підняли на поверхню.

До потерпілого викликали швидку й госпіталізували. Інший від госпіталізації відмовився.

Виконувач обов’язків керівника Олександр Потьомкін  каже, що роботи виконувалися згідно графіка – працівники чистили каналізаційні мережі, що обслуговує «Водоканал». Майстер Микола Швець був присутній на об’єкті, але на декілька хвилин відійшов і саме у цей час трапилася пригода. Хлопці пройшли інструктаж з техніки безпеки. Першим побачив людей, що потрапили у небезпеку, та викликав рятувальників працівник міської ради Віталій Шуляк.

– Людський фактор, зокрема халатність, та велика концентрація газів у спекотну погоду привели до інциденту, – такі причини називає керівник «Водоканалу».

Кілька років тому в Тальному сталася трагедія, коли службовий автомобіль випадково переїхав одного з працівників.