Двоє черкащан стали лауреатами національної програми «Людина року-2019»

Відразу двоє черкащан стали цьогорічними лауреатами загальнонаціональної програми «Людина року». Зокрема, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко — в номінації «Міський голова року», голова Білозірської ОТГ Володимир Міщук — у номінації «Лідер об’єднаної територіальної громади року».

Як зазначається на сайті загальнонаціональної програми «Людина року», лауреатів визначили 15 січня за результатами експертного опитування за 2019 рік. Цьогорічна програма складається із 17 номінацій. У кожній з них нині представлені від 3 до 4 лауреатів, але головний титул людини року отримає лише один із названих лауреатів.

Так, разом із Анатолієм Бондаренком, на титул «Міський голова року» (великі міста) претендують міський голова Тернополя Сергій Надал та міський голова Кропивницького Андрій Райкович. У свою чергу, в номінації «Лідер об’єднаної територіальної громади року» конкуренцію Володимиру Міщуку складають голова Узинської міської ОТГ (Київська область), голова Брацлавської сільської ОТГ (Вінницька область) та голова Полянської сільської ОТГ (Закарпатська область).

Загалом у цьогорічному лауреатському переліку програми «Людина року–2019» представлені 17 регіонів України. Прізвища ж переможців програми стануть відомі 21 березня під час церемонії вручення премії «Людина року-2019», що пройде на сцені Національної опери України.

До речі, за 24 роки існування загальнонаціональної програми володарями почесного титулу «Людина року» стали 428 переможців в національних номінаціях і 131 володар міжнародних і спеціальних премій програми.