Єнот напав на дітей і потрапив за ґрати

У місті Золотоноша єнот напав на двох дітей, що прямували до школи. Як йдеться у сюжеті ТСН, діти спочатку навіть не зрозуміли, що за тварина перед ними.

Медики підозрюють, що до цього звіра або збила машина, або побили люди

Медики підозрюють, що до цього звіра або збила машина, або побили люди

- Я подумала, що це собака і вирішила до неї підійти, а потім зрозуміла, що то єнот. Він узяв мене за штанину і почав тягнуть сильно, - розповідає школярка.

Тоді на допомогу дівчинці прийшов її брат. «Коли вона побігла, єнот кинувся на мене і почав мене смикати - я його вдарив по носу, а потім єнот іще сильніше почав мене тягнути за штани і я впав», - згадує хлопчик. Звіра усе ж змогли відігнати за допомогою перехожих.

У школі дітей оглянув медик, але слідів подряпин або укусів у них не знайшли. Невдовзі нападника знайшли в середмісті. Тварина була в жахливому стані, тому її одразу передали ветеринарам. Медики підозрюють, що звіра збила машина, або побили люди.

- Було виявлено механічне ушкодження задньої кінцівки та нижньої щелепи зліва, зовнішніх ознак хвороби та симптомів сказу на даний момент немає. Тварина вживала корм і пила воду, погано рухалась. Це наслідки травм. Для зняття больового синдрому та поліпшення загального стану тварини було проведено ряд ін’єкцій, – написав у Facebook лікар ветеринарної клініки Володимир Косюк.

Єнот виявився дівчинкою, їй дали прізвисько Жанна. Жодних симптомів сказу в неї не спостерігають. Більше того, тварина ласкава і скидається на домашню.

- Ми їй сюди принесли, вона наскільки була голодна, ми їй корм кинули, вона його хапала, ну видно, що голодна. Дика тварина в природі знайшла б якусь їжу, тобто вона якось би ховалася б від людей, - розповідає ветеринар.

Місцеві мешканці розповідають, що напередодні на місцевих сайтах було оголошення про продаж єнота. Допускають, що люди могли просто викинути тварину, або ж вона втекла сама. Жанна пробуде в лікарні ще 10 днів. До ветеринарів вже звернулись чимало людей, які готові зробити єнота своїм домашнім улюбленцем.