Голіруч на зловмисників: водійка тролейбуса врятувала незнайомця від розправи

У Черкасах чоловік із молотком напав на водія лімузина. Подія сталася вдень 15 грудня на пожвавленій вулиці. Зловмисник вибіг зі своєї автівки та почав бити 41-річного Ігоря Чернія.

Водій тролейбуса Олена Шаренко каже, що про себе в той момент зовсім  не думала і так само вчинила б удруге.

Водій тролейбуса Олена Шаренко каже, що про себе в той момент зовсім не думала і так само вчинила б удруге.

У Черкасах чоловік із молотком напав на водія лімузина. Подія сталася вдень 15 грудня на пожвавленій вулиці. Зловмисник вибіг зі своєї автівки та почав бити 41-річного Ігоря Чернія.

- Той чоловік «підрізав» мене, - розповідає постраждалий. – Це сталося за метрів 300 до світлофора. Коли ми зупинилися, я зробив йому зауваження. В салоні іномарки їх було двоє. В мій бік посипалася нецензурна лексика. Я не стримався і відповів у схожій манері. Їх це обурило. Вибігли й водій кинувся до мене з молотком. Я встиг заблокувати двері, але він так сильно їх смикнув, що замок не витримав і поламався. Бив по голові, шиї та ребрах молотком. Зламали мені носа. Череп, на щастя, не проламали. Мене заливало кров’ю. Увесь салон був у ній. Підбігла якась жінка до нападників і почала просити їх заспокоїтися. Після цього ті втекли.

Зараз Ігор Черній перебуває в лікарні. Його поклали у відділення нейрохірургії. Є підозра на струс мозку. У чоловіка постійно паморочиться в голові. Єдиним свідком, який втрутився у ситуацію, стала водій тролейбуса Олена Шаренко.

- Я під’їхала, коли лімузин стояв зажатий до узбіччя, а біля нього бігав чоловік з молотком, - згадує Шаренко. – Я рознервувалася дуже. Стало шкода того, кого били. Ми з кондукторкою одразу побігли туди. Я почала говорити, мовляв, навіщо ви це робите? Хочете до в’язниці? Вони послали мене подалі. Намагалася з ними говорити обережно. Та як побачила того хлопчика закривавленого, закричала колезі, аби вона викликала «швидку» й поліцію. Нападники після цього позадкували. Сіли в свою машину й поїхали. Нічого людського. Як звірі.

Жінка шокована байдужістю інших очевидців, які об’їжджали місце сутички.

- Скільки людей проїжджали, скільки чоловіків - ніхто не намагався розборонити, - обурюється Олена Іванівна. – Я навіть не думала про свою безпеку, коли втручалася. І вдруге б так учинила. До вечора потім не могла заспокоїтися. Які ж в нас байдужі люди. Дивляться, знімають побиття на відео  й нічого не роблять.

Після інциденту жінка планує почати возити з собою газовий балончик для самозахисту.

Підозрюваного у побитті Ігоря Чернія правоохоронці затримали того ж дня. Опору не чинив. Чоловіку 35 років. 17 років тому був засуджений за розбій та убивство. У судових документах йдеться, що злочинець «допускав порушення режиму відбування покарання». Перебуває на обліку через схильність до зберігання заборонених предметів.

Менше місяця тому його вже зупиняли поліцейські через підозру у вживанні наркотиків. Результатів аналізів поки немає.

За напад з молотком правоохоронці відрили кримінальну справу.  Його звинувачують у хуліганстві.