Із 1 жовтня починається призов в армію

На підставі вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році" в період з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

На призовну дільницю міста Черкаси зобов’язані з’явитися: громадяни України чоловічої статі, яким в 2019 році виповнюється 18 років; громадяни України чоловічої статі, які не досягли 27 років, не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин (станом здоров’я, для здобуття освіти та проходження професійної діяльності, за сімейними обставинами) і яким не надано відстрочку або звільнення від призову на строкову службу за рішенням призовної комісії.

Громадяни міста Черкаси та Черкаського району чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу, мають прибути на призовну дільницю за адресою: місто Черкаси, вулиця Хоменка, 19, кабінет 103 із документами, що зазначені в повістці.

Громадяни, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, мають прибути до військового комісаріату до 10 жовтня 2019 року з військово-обліковими документами та документами, які посвідчують особу.

Особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Черкаси та Черкаського району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний (міський) військовий комісаріат, де вони перебувають на військовому обліку,  для проходження призовної комісії.

Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, на підставі пункту 8 статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

Громадян, які ухиляються від призову на строкову військову службу і не з’являються до призовної дільниці в термін, що перевищує десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, притягнути до відповідальності згідно з чинним законодавством України.