Ізраїльського наркобарона впіймали в Умані

В Умані затримали ізраїльського наркоторгівця 34-річного Амоса Дов Сільвера. Напередодні його мали доправити з України до Ізраїлю. Під час митного контролю в аеропорту чоловік утік від працівників СБУ, які його супроводжували.

За поки непідтвердженою офіційно інформацією з власних джерел, зловмисника нібито затримали  на вулиці Небесної Сотні, 33. За цією адресою розташований  гуртожиток гуманітарно-педагогічного коледжу. Керівництво закладу не визнають, що іноземець жив у них.

В суботу й неділю я була вихідна й не можу коментувати, бо не знаю, - пояснила завідувачка гуртожитку Олена Мельничук. - Ніякий іноземець в нашому гуртожитку не жив. Ходила в бухгалтерію коледжу, то там щось про це говорили. На літні канікули ми взагалі нікого не поселяємо. Лише абітурієнти хіба що. Влітку ми робимо ремонт і труїмо тарганів. Тому й намагаємось, аби ніхто тут не жив.

В ніч на 18 серпня Дов Сільвера таки екстрадували до держави Ізраїль. За 5 годин після повторного арешту він написав у себе на сторінці в соцмережі: «Будьте готові до величезного шоу!»

Чоловік зник з аеропорту «Бориспіль», коли з нього зняли електронний браслет та кайданки, а працівники СБУ проходили митний контроль. Дов Сільвер скористався зайнятістю правоохоронців й поспішив до виходу. Його втечу помітили лише за півтори хвилини. Зараз СБУшників-конвоїрів звинувачують у змові з підозрюваним.

Наркобарон Амос Дов Сільвер відомий як «король наркоінтернету». 2 роки тому створив онлайн-канал для продажу наркотиків. Його заарештували в Україні після запиту влади Ізраїлю.