Капітальний ремонт дороги коштуватиме 1 мільярд 200 мільйонів гривень

Один мільярд двісті мільйонів гривень спрямують на капітальний ремонт дороги на Черкащині. Мова йде про автошлях державного значення Н-08 Бориспіль-Маріуполь. Про це Суспільному розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Денис Труденко.

Роботи розпочали у селі Софіївка Золотоніського району. Там нині стелять вирівнювальний шар щебенево-піщаної суміші, розповів начальник дільниці Денис Шовтурко:

– Перед тим, як зайти сюди працювати, дорога, можна сказати, була в критичному стані. Не було перехідно-швидкісних смуг. Це капремонт. Ми зараз їх відновлюємо для правильної експлуатації інтенсивності даної автомобільної дороги.

Зі слів провідного інженера Олександра Притули, цю дорогу будували у 70-х роках. Нині ремонтують її у напрямку села Піщане. Аби дорогу стелили якісно, служба автомобільних доріг контролює виконання робіт.

За останні 12 років – це перший капітальний ремонт дороги у Черкаській області, розповів заступник начальника служби автомобільних доріг області Денис Труденко:

– Кошти, що залишалися на кінець року, йшли на виконання робіт поточного ремонту. Стан дороги підтримувався лише за кошти експлуатаційного утримання.

Загалом на дану автомобільну дорогу постановою Кабміну №254 передбачене виділення коштів один мільярд 200 мільйонів гривень.

До кінця року завершать роботи й на ділянці дороги в обхід Золотоноші. Там облаштовують додаткову смугу, відремонтують 11,6 кілометрів шляху, зазначив Денис Труденко:

– Проводиться процедура закупівель на ділянку між Піщаним та обходом міста Золотоноша. Тобто цього року планується повністю відновити ділянку автомобільної дороги Н-08 між Золотоніським КП та селом Софіївка.