Кіно для гурманів

Чому ВОЛЯ так активно розвиває послугу відео за запитом

Погодьтеся, кожному знайоме розчарування, коли вмикаєш телевізор і ніяк не можеш підібрати щось цікаве для себе. На одному каналі вже обридлий старий фільм, на іншому політичне шоу, на третьому засилля реклами. Вихід із такої ситуації відомий - це відео за запитом, яке пропонують провайдери телекомпослуг. Те, що ви захотіли подивитися саме зараз, то і дивіться. Це вже інший рівень телебачення.

Тим, хто користується звичайним кабельним ТБ або приймає сигнал через ефірну антену, такий рівень не доступний. Адже потрібний постійний зворотній зв'язок з провайдером для замовлення і управління послугою. Виходить, щоб забезпечувати абонентів такою послугою, провайдеру треба підтримувати якісний Інтернет, і володіти великою бібліотекою фільмів і програм.

За оцінкою українців, які підключають ВОЛЯ, провайдер надає дуже зручну і якісну послугу відео за запитом. Онлайн-кінотеатр ВОЛЯ Cinema дозволяє глядачеві обирати для себе найцікавіше з більш, ніж 30 тисяч фільмів, телепрограм і мультфільмів. Також є доступ до власних телеканалів ВОЛЯ Cine+. Бібліотека кінотеатру регулярно поповнюється новинками. Як приклад, наприкінці минулого року ВОЛЯ уклала угоду з 1 + 1 media. У своїх пакетах вона вже транслює 22 телеканалу цієї медіа групи, а додатково отримала права на трансляцію 400 годин преміального відеоконтенту виробництва 1 + 1 media в оналйн-кінотеатрі ВОЛЯ Cinema.

Різноманітність телебачення від ВОЛЯ - це також результат співпраці з провідними світовими виробниками контенту - FOX, Discovery, AMC, NatGeo. Завдяки такій співпраці, компанія постійно поповнює пакети телепрограм новими каналами. А спеціально для футбольних уболівальників ВОЛЯ розробила додаткову послугу «ВОЛЯ Футбол +». З її допомогою можна на вимогу дивитися матчі вищого рівня та огляди ігор Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Як ми вже говорили, для перегляду відео за запитом телеглядачеві потрібен Інтернет. Тому вибір відео є у абонентів таких комплексних послуг ВОЛЯ як «ТБ + Інтернет» і «ВОЛЯ + lifecell». Передплатник «ТБ + Інтернет» має телебачення та швидкісний Інтернет із одних рук дешевше, ніж кожна послуга окремо. А ті, хто має «ВОЛЯ + lifecell» ще й мобільний зв'язок та 4.5G. Не важко здогадатися чому саме ці дві комплексні послуги ВОЛЯ зараз користуються найбільшим попитом на українському ринку телекомунікацій.

                                                                                                                                                       Михайло Сердюк