Колишній прокурор віддав шахрайкам 800 тисяч

У Тальному колишній прокурор 81-річний Олексій Черепенко став жертвою шахрайок. Дві спритниці видурили в нього 800 тисяч гривень готівки.

– Десь днів за десять до Нового року в гості до Олексія Євдокимовича прийшли дві жіночки, – розповідає місцевий житель Володимир. Прізвище відмовляється називати. – Сказали, що вони від президента України. Мовляв, знають чоловіка як заслуженого юриста. В якості подяки від президента Зеленського одному з перших пропонують поміняти гроші на нові купюри. Таким чином наміняли 800 тисяч гривень і зникнули.

Начальник Тальнівської поліції Валентин Гірник каже, що справу веде слідче управління  з Черкас.

– Тому ніяких подробиць я не знаю.

Один із знайомих постраждалого дивується наївності експрокурора.

– Всі задаються питанням, як могла людина, яка була на десятках подібних процесів і знає всі тонкощі подібних махінацій так просто попастися на вудочку шахрайок? На такі питання  Черепенко мовчить, лише знизує плечима. Може, гіпнозу напустили, а, може, поважний вік дає про себе знати.

За показами самого потерпілого зловмисниці були в шапках і масках. Тому їхні обличчя він не запам’ятав.

Олексій Черепенко був прокурором Тальнівського району з 1981 по 1995 року. Після виходу на пенсію працював практикуючим юристом. Останні кілька років юридичною практикою не займався за станом здоров’я.