Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

27 листопада о 19:00 у Палаці культури "Дружба народів" відбудеться концерт Maruv. Квитки від 490 грн.

28 листопада з 10.00 до 13.00 особистий прийом громадян проведе заступник голови облдержадміністрації Віктор Карпенко.

28 листопада о 10.00 відбудеться сесія Ватутінської міської ради. Будуть розглянуті питання про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Ватутіне на 2019 рік; звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

28 листопада з 09:30 – протягом дня в першому корпусі (ауд. 104) Черкаського державного технологічного університету кожен черкащанин може долучитися до проведення акції «Європейський тиждень тестування на ВІЛ» і здати кров. Тестування на ВІЛ безкоштовне та конфіденційне. У разі використання швидких тестів, аналіз на ВІЛ буде готовий за 15 хвилин: підготовка та забір крові з пальця (до 5 хв.); очікування результату (10 хв.).

28 листопада о 18.30 у ПК «Дружба народів» відбудеться Чемпіонат КВН: фінал Черкаської обласної ліги. Тема: "Сімейний статус". Конкурси: 1. Полотно з тренером (до 6 хв). "Х.Н.П." - "Холостяки і холостячки", "Зворотна тяга"- "женатіки", "СПЛІТ" - "букетний період", "Дорослі діти" - "багатодітні сім'ї", "ВадьАня" - "екси". 2. Розминка. 3. СТЕМ з другом тренера (до 4 хв.) - "Доленосна зустріч".

29 листопада о 10.00 у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройде зустріч із представниками громадських організацій та спілок людей з інвалідністю області.

29–30 листопада о 10.00 в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройде обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді.

30 листопада у селі Плешкані Золотоніського району пройде IV відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи пам’яті В. Гаги.

30 листопада о 19:00 у Палаці культури "Дружба народів" відбудеться сольний тригодинний грандіозний концерт групи "Діти Фрістайлу" і легендарної групи "Фрістайл". У спільній програмі звучатимуть відомі популярні пісні і нові хіти. «Діти Фрістайлу» - це новий проект продюсера Анатолія Розанова. Саме він є головним натхненником і автором усіх пісень групи «Фрістайл», пісні якої звучали з кожного вікна, а на концертах яблуку ніде було впасти. Вартість - 250 грн.