Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

26 жовтня об 11:00, ведучий програми «Контролер» на каналі «Україна» Ярослав Куц зі своєю командою експертів з правових питань приїде до Черкас з безкоштовними юридичними експрес-консультаціями. В ТРЦ «DEPO't center» (2 поверх, за адресою бул. Тараса Шевченка, 385) телеканал «Україна» облаштує спеціальну зону, де кожен охочий зможе поділитися своїми проблеми з професійними юристами і отримати ефективні поради з їх вирішення. Також відвідувачі зможуть залишити заяви-звернення, які команда проєкту розгляне детальніше. Найрезонансніші історії покажуть в ефірі програми.

26 жовтня у Сосновому бору в Черкасах відбудеться «Свято Гарбуза». Так у “Дирекції парків” анонсують закриття паркового сезону. У суботу з 12 до 15 години на гостей дійства чекають:

– конкурс гарбузової каші (з яблуками, рисом та бананом, з цукатами, сиром та родзинками);

– анімаційна програма для молодших “Гарбузики-гарбузята”;

– конкурс малюнків: за кращий гарбуз – подарунок;

– конкурс «Мальовничий гарбуз»;

– майстер-класи для дітей та дорослих;

– ярмарок майстрів.

Окрім того у програмі – гарбузові турніри, гарбузові перегони, танці та козацькі забави.

Організатори анонсують у парку яскраві осінніх фотозони. На святі оберуть містера та місіс Гарбузиків, тому просять прийти гостей у гарбузових костюмах.

31 жовтня  з 18:00 до 22:00 у обласному краєзнавчому музеї пройде містична вечірка "Дива Гарбузової ночі". У відділі природи на Вас чекатиме куточок диких звірів;

у відділі археології Вождівна з Межиріцької стоянки мисливців на мамонтів запрошує здійснити мандрівку у часі територією нашого краю, навчитися видобувати вогонь, потренуватися у володінні ядерною зброєю кам’яного віку, попрацювати на трипільській зернотерці, дізнатися про таємниці коштовних скарбів Черкащини різних епох, про моторошні ритуали з життя наших предків, потримати у руках давньоруський меч.

На виставці "Містика дзеркала" ви зможете побачити дзеркала різних епох та почути розповідь про їх роль у культурах різних народів. Також на вас чекають фотозони та майстер-класи: декупаж на скляних пляшках, майстерня по виготовленню квітів з ізолону від Анастасії Горбань та багато іншого. З 20:00 до 22:00 – дискотека 1990-х!

17 листопада у Кам’янській громаді відкриють «ChildrenMusicPark» -  небачений досі дитячий музичний парк, де під світлові переливи звучатиме музика Чайковського:  усі 24 п’єси «Дитячого альбому»,  створені геніальним композитором у Кам’янці. А в перспективі тут планують унікальну постановку балету «Лебедине озеро»  - на воді, на підмостках, встановлених серед Тясмину –  на тому місці водного плеса, споглядаючи яке, Чайковський і створював свій шедевр. Про це та багато іншого,   дізналися учасники прес-туру, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за  підтримки Програми «U-LEAD з Європою».