lifecell суттєво покращив мобільний зв’язок у Черкаській області та запустив тариф за 20 гривень

Про інвестиції у покриття на Черкащині та новий тарифний план для тих, хто наразі не користується lifecell.

Зв’язок у районах

Восени lifecell встановив додаткові базові станції та покращив існуючий зв’язок у 15 населених пунктах області (Черкаському, Уманському, Христинівському, Золотоніському, Городищенському, Чигиринському, Канівському, Монастирищенському, Звенигородському, Жашківському, Тальнівському, Шполянському та Кам’янському районах).

Костянтин Сотніков, керівник департаменту експлуатації мобільної мережі lifecell повідомляє: “lifecell активно інвестує у покриття. З початку осені ми побудували в Черкаській області 70 нових базових станцій та встановили додаткове обладнання на 80 існуючих.  Мета компанії – зробити зв’язок в умовах збільшених навантажень на мережу стабільним та якісним не лише у великих містах, але й на автошляхах та в найменших населених пунктах області».

нові вишки

Зв’язок на автошляху Черкаси – Умань

Зокрема, покращено зв’язок у населених пунктах, через які пролягає автошлях Черкаси – Умань. У Звенигородці, Тальному та Шполі було встановленот додаткові базові станції, а у с. Хутори Черкаського району, с. Матусів Шполянського району, с. Ротмістрівка Смілянського району, с. Білашки Тальнівського району запущено 4G.

Зв’язок у популярних туристичних місцях області

карта

Швидкісним інтернетом 4G від lifecell тепер можна скористатися ще в таких популярних рекреаційних та туристичних місцях Черкащини: с. Свидівок Черкаського району, смт Буки Маньківського району, с. Кедина Гора Золотоніського району та с. Шевченкове Звенигородського району.

Новий тарифний план

Для тих мешканців Черкащини, які наразі не є абонентами lifecell, з’явилася можливість спробувати зв’язок оператора,  не змінюючи власний номер.  Це новий тариф «Стартова Двадцятка».

тариф

«Якщо у вашому селищі ніколи не було покриття lifecell, ви та ваше найближче оточення користуєтеся послугами іншого мобільного оператора та цінуєте власні мобільні номери. Нещодавно ми запустили тарифний план, розрахований на користувачів, які наразі не є абонентами lifecell. Його вартість 20 грн – достатньо щоб протестувати послуги та не переплачувати. Ми цінуємо ваш зворотній зв’язок та продовжимо збільшувати кількість базових станцій на Черкащині», – зазначив Павло Герасименко, керівник департаменту регіональних продажів Центрального регіону lifecell.

Підключити «Стартову Двадцятку» можна, скориставшись послугою переносу мобільного номера (MobileNumberPortability), яка дозволяє змінити оператора з повним збереженням власного мобільного номера.  Більш детальна інформація про  «Стартову Двадцятку» за посиланням:  https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/startova20/ .