lifecell запустив змагання з успішності для школярів черкаських сіл

Команда оператора lifecell запускає мотиваційну програму «lifecell академія» для шкіл найменших населених пунктів Черкащини. В кінці семестру компанія нагородить кращі за середнім балом успішності класи.  В якості подарунку кожен учень класу-переможця отримає рік безкоштовного користування тарифним планом  «Інтернет Жара».

Програма вже стартувала в школах с. Сушківка  Уманського району,  Сатанівка Монастирищенського району, с. Колодисте та Мошурiв Тальнівського району.

Найближчим часом «lifecell академію» буде запущено в с. Рацеве Чигиринського району, с. Косенівка Уманського району, с. Велика Севастянівна Христинівського району, с. Макіївка та с. Ротмістрівка Смілянського району.

«Технології мають бути доступними кожному, незалежно від рівня доходу та місця проживання»,  – вважають у lifecell.  – «Інтернет відкриває безмежні можливості для розвитку та навчання. Це доступ до рідкісних книг і творів мистецтва, лекції та майстер-класи від найвизначніших діячів сучасності,  безкоштовні навчальні платформи. А ще –це міжнародні медіа, спілкування у соцмережах, обмін думками та поглядами, розвиваючі ігри та додатки на будь-яку тематику. Саме тому компанія обрала у якості подарунку тарифний план із великим обсягом гігабайтів», - зазначили в пресслужбі оператора.

Павло Герасименко,  керівник департаменту регіональних продажів центрального регіону lifecell: «Із якісним  мобільним інтернетом в українського школяра з’являється постійний доступ до глобальних ресурсів, незалежно від того, де він знаходиться: вдома, в школі чи на вулиці.  «Інтернет Жара»  – один із найпопулярніших серед наших абонентів тарифний план. Він містить 20 ГБ інтернет-трафіку, безліміт на Facebook та Facebook Меssenger, Instagram, Twitter, 500 хв. для дзвінків на всі номери по Україні та 50 ГБ у хмарному сховищі lifebox». 

Із запуском 4.5G минулого року лідерами за популярністю серед абонентів lifecell у Черкасах, окрім тарифного плану «Інтернет Жара»,  стали тарифні плани «Лайфхак» та «4 Безліміти». Їх обирають насамперед за вдале поєднання збільшених об’ємів інтернет-трафіку та кількості хвилин для традиційних голосових дзвінків.