Лікарня шукала кисневі балони через соціальні мережі

Тальнівська районна лікарня шукає кисневі балони. Оголошення про це розмістили в соціальних мережах.

– У лікарні, у зв’язку із великою кількістю важких хворих, які потребують балонного кисню, є його дефіцит. У нас в наявності 40 балонів. За добу використовується більше 20!!! Заправити ці балони щодня неможливо, оскільки доставка двічі на тиждень. Тому нам терміново потрібно збільшити кількість балонів для заправки, щоби більше замовляти кисню. Велике прохання взнати по своїх селах, в кого є такі кисневі балони і хто нам може дати їх на тимчасове користування! Ми їх повернемо після закінчення пандемії.

– У нас у селі хворіють люди й по інших селах теж, – каже сільська голова Мошурова Наталія Пономаренко. – Відразу після публікації оголошення до мене звернулося кілька людей. Запропонували свої кисневі балони. Лікарня потребує лише перевірених і клеймованих балонів. А люди пропонують всякі які тільки в них є. Одні беремо відразу, а інші пропонуємо відправляти на перевірку.

Головний лікар Тальнівської лікарні Олег Солодько каже, що зараз потреби в кисневих балонах уже немає.

– Завдяки оголошенню ми швидко знайшли балони й тепер нашим хворим кисню вистачає.

Рішенням Кабінету Міністрів Тальне віднесено до червоної зони. У неділю в районі було виявлено 18 нових хворих. 10 осіб перебувають у стаціонарі Тальнівської лікарні.