Максим Брижатий відсидить три роки за крадіжку телефона в пенсіонерки

Три роки тюрми отримав житель села Осітної Христинівського району Максим Брижатий. У травні 2018 року 26-річний крадій заліз у хату до місцевої пенсіонерки. Зламав навісний замок і украв у жінки мобільний телефон і алюмінієві каструлі. Загальна вартість украденого – 600 гривень

Потерпіла відразу заявила в поліцію, а правоохоронці швидко вирахували крадія. Виявилося, що Максим Олегович, раніше вже порушував закон. Однак затримати його не вдалося – чоловік кинувся у біга. Дійшло до того, що 19 серпня поліція змушена була оголосити крадія у всеукраїнський розшук.

Наполегливі пошуки тривали місяцями. Поліцейські збилися з ніг. І ось нарешті правоохоронцям посміхнулася удача. 5 грудня в Умані Максим Брижатий нарешті був затриманий. Відбувся суд у Христинівці і він не був поблажливий до мисливця за телефонами – три роки позбавлення волі за частиною 3 статті 185 КК України – крадіжка поєднана із проникненням у житло.

За словами сільського голови Осітної Петра Пересунька Максим Брижатий – не місцевий. Він жив у сусідньому селі Максимівка Уманського району. Тепер знову змінить місце проживання й найближчі три роки сьорбатиме баланду із злощасного алюмінієвого посуду..