Масштабне шоу-детектив повертається на телеканал «Україна»

Новий сезон найбільш зоряного і загадкового на українському телебаченні і в усьому світі проекту стартує 23 жовтня о 21:00 на каналі «Україна». Глядачі познайомляться з 20 абсолютно новими героями - 14 конкурсантами, які будуть боротися за перемогу в проекті, а також 6 таємничими гостями, які з'являться в ефірі лише раз.

Всією країною ми зануримося в нову захопливу гру і щосуботи будемо зустрічатися на каналі «Україна», щоб розсекретити особистості знаменитостей в дивовижних масках. Але ті в свою чергу зроблять все можливе, щоб заплутати глядачів і зоряних детективів NK | Настю Каменських, Олега Винника, Олю Полякову, Андрія Данилка, DZIDZIO і якомога довше залишитися нерозсекреченими.

рр

Над неймовірними образами в новому сезоні, серед яких могутній білий Тигр, справжня модниця Жирафа, суперечливий Скандал і багато інших, працюють відразу 3 художника по костюмах - Леся Патока, Назар Дідик та Артем Строзенко. А один із героїв був створений за ескізом юного глядача гіпершоу «МАСКА» - 8-річного Єлисея Маркішева. В кінці першого сезону канал «Україна» оголосив про конкурс дитячого малюнка. До редакції програми надійшло понад 1000 листів з ескізами майбутніх масок, серед яких і була обрана одна - незвичайна Пальчика. За ескізом Єлисея Леся Патока створила цю оригінальну героїню і вже зовсім скоро ми побачимо, чим вона буде дивувати нас в проекті.

мм

Ефектні появи на сцені і яскраві образи приготували і для ведучого Володимира Остапчука. Розкривати подробиці він не став, а ось загадка в стилі шоу «МАСКА» у Володимира є.

«В одному з образів у мене збільшиться частина тіла, я буду кричати, мене стане вдвічі більше, і весь зал буде вимовляти моє ім'я. А в іншому образі доведу NK | Настю Каменських до сліз своєю зовнішністю, тому що я - головний страх з її дитинства », - заінтригував провідний грандіозного проекту.

ммм

Над вражаючими сценічними постановками для другого сезону працюють відразу чотири відомих режисера-постановника - Костянтин Томільченко, Олександр Братковський, Ярослав Губський і Сергій Гуман, які приготували близько 90 масштабних номерів. Вони зізнаються: працювати з масками - одне задоволення, адже щоб їх особистості залишилися нерозкритими, учасникам заборонено з будь-ким розмовляти. Тому вони бездоганно виконують всі завдання режисерів.

ммм

До слова, секретність цього шоу не зрівняється з жодним іншим проектом на телебаченні. Всі знаменитості під масками, зіркові детективи, члени знімальної групи і навіть глядачі в залі підписали контракт про нерозголошення. Штраф просто величезний - 50 тисяч євро. Тому будь-яка інформація про зіркових учасників проекту зберігається в найсуворішій таємниці. Все для того, щоб ми з вами задіяли всі свої детективні здібності і розгадували знаменитостей під масками.