Мати загиблого в ДТП підозрює поліцейських у мародерстві

Нагадаємо, 19 серпня «Ланос» зіткнувся з пасажирським автобусом. Троє з чотирьох пасажирів легковика загинули на місці.

Мати померлого Андрія Тригуба Валентина заявляє, що в її сина невідомі викрали 500 доларів. Чоловік був пасажиром. У мародерстві підозрює чорнобаївських поліцейських, які працювали на місці зіткнення.

- Незадовго до цієї біди моя дитина продала свою машину, - розповідає жінка. – Хотів купувати іншу. В день, коли сталось горе, я його виряджала в дорогу. Приїхав до мене в село Малі Канівці зі своїм товаришем. Дала йому 500 доларів. Він поклав їх до барсетки. Сіли й поїхали додому. І за кілька годин із соцмережі я дізнаюсь про аварію. Коли я приїхала, то нас не пустили до понівеченої машини. Приблизно о 22-ій вечора почали діставати тіла дітей. Після цього ми поїхали до райвідділу, де нам віддали їхні речі. Мені віддали пошматований гаманець. В ньому були гривні, якась розірвана купюра долара. А самої барсетки не знайшли. Слідчий мені заявив, мовляв, я нічого не доведу, бо поки приїхала поліція, то, можливо, невідомі мародери нишпорили біля розбитої машини. Пасажири автобуса не могли цього робити, бо там теж  багато травмованих і всім було не до того. Тому й підозрюю, що це могли зробити поліцейські. Інакше, не знаю на кого думати.

Керівник Чорнобаївського райвідділу поліції Віталій Іванько закиди родички загиблого заперечує. Запевняє, що грошей ніхто не крав. Їх вилучили і вони зберігаються в якості речових доказів.

- Усі гроші були, вилучені, - говорить Іванько. – Це робилося разом з понятими. Були не тільки долари, а й гривні. Зараз мати загиблого каже, що вкрали поліцейські або рятувальники. ДСНСники вирізали тіла і їм було не до того. Правоохоронці так само: домовлялися про вивіз загиблих, допомагали потерпілим з автобуса. Речдоки їй віддадуть, коли закінчаться усі процесуальні дії. Та й ситуація дивна: у жінки загинула дитина, а вона думає про гроші.

Валентина Тригуб вже написала заяву щодо крадіжки коштів. Очільник обласної поліції Валерій Лютий пообіцяв розібратися в ситуації. В словах начальника чорнобаївських копів сумнівається.

- Як же їх могли вилучити, коли мені казали, що грошей цих не було. Мені вони треба були на похорон. – плаче мати.  –  Ніхто не може мене звинуватити, що мені байдуже до сина, а до грошей – ні. Це була золота дитина. Краще б я вмерла, а не він.

Наразі правоохоронці ведуть перевірку за фактом заяви. Віталій Іванько підозрює, що вона навіть не буде внесена до Єдиного реєстру, бо немає складу злочину.

Раніше чорнобаївська поліція вже потрапляла у скандал через крадіжку наркотиків прямо з райвідділу. Їх зберігали як речові докази. Чи знайшли тоді винних, офіційної інформації немає.