Мери міст Черкащини похворіли на коронавірус

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що його тест на коронавірус дав позитивний результат.

– Коронавірус не оминув і мене, тому що тест, який я здав у Третій черкаській міській лікарні, «плюсовий», – написав у «Фейсбук» Анатолій Васильович. – Почуваюся нормально, добре. З четверга, 5 листопада я перебуваю на ізоляції, дистанційно працюю з документами.

З понеділка, 16 листопада, вийшов на роботу міський голова Тального Василь Сідько. Чиновник хворів кілька днів.

– Пару днів була невелика температура – 37,5, 37,3, – розповідає Василь Петрович. – Потім спала.  Я здав аналізи і отримав позитивний результат. Перебував на ізоляції. Хвороба неприємна, дуже «ломить» тіло. Рятувався знеболювальними.

Міський голова Кам'янки Володимир Тірон теж закінчує лікування..

– Немає коли хворіти. Трохи покашляв і все. Завтра мають закривати мій лікарняний, – каже Володимир Іванович. – Ще досі не підбито підсумки голосування до міської ради, а вже треба ухвалювати вкрай необхідні рішення. Слава Богу, хвороба залишилася в минулому й тепер з новими силами треба братися за роботу.

Коронавірус виявили також у міського голови Шполи Сергія Кравченка. Про це повідомив місцевий житель Віктор Слюсар.

– Прийшов до мера на прийом, а там не пускають. Кажуть – карантин, – скаржиться Слюсар. – Почав узнавати. Дійсно, міському голові підбирають палату. Нібито в інфекційне він не хоче лягать. Розглядають варіанти з реанімацією та терапією.