На старті: вже троє черкащан заявило про намір балотуватися в президенти

Міський голова буремної й донедавна холодної Сміли Олексій Цибко (на фото) заявив про намір балотуватися на посаду Президента України. Таким чином він став третім черкащанином, якій претендуватиме на найвищу посаду в країні.

Окрім Олексія Цибка, на булаву претендує й Сергій Рудик, нардеп по 198 виборчому округу, до якого, до речі, входить багатостраждальна Сміла. Компанію їм складе уродженець Звенигородського району Анатолій Гриценко. Останній уже вдруге братиме участь у президентській кампанії й фактично вже агітацію. Нагадаємо, у 2014 році на виборах Президента України він посів четверте місце.

Слід зазначити, що черкащани й раніше були активними учасниками виборів Президента України. Першим був засновник Народного Руху України В’ячеслав Чорновіл. У грудні 1991 року він посів друге місце, поступившись Леоніду Кравчуку.

Згодом був колишній мер Черкас, а нині зрадник і московський холуй Володимир Олійник. Історія про «канівську четвірку» довго була притчею во язицех. Четверо кандидатів – Олійник, Олександр Мороз, Олександр Ткаченко та Євген Марчук у Каневі на Чернечій горі в 1999 році поклялися висунути єдиного кандидата в президенти, який, за їхнім задумом, мав би подолати президента Кучму. Щоправда, та історія закінчилася величезним пшиком, бо коли дійшло до зняття кандидатур, ніхто не захотів поступатися.