На Уманщині побили водія «швидкої»

Селянин накинувся з кулаками на водія швидкої в селі Іванівка Уманського району Черкаської області. Той нібито заїхав у його двір.

Про це повідомили в пресслужбі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

– Бригаду екстренки викликали до чоловіка, у якого був напад бронхіальної астми. Завершивши надавати допомогу пацієнту, фельдшер та водій поверталися на станцію. Щоб виїхати з сільської вулички, водій «швидкої» здійснив маневр розвороту біля подвір’я навпроти будинку пацієнта. У цей час до швидкої підбіг чоловік. Він кричав, аби там автомобіль не розвертався, а потім почав витягувати водія з автомобіля за одяг, – йдеться в повідомленні.

У підсумку нападник виламав внутрішню систему керування склоочисниками та зовнішніми світловими приладами автомобіля.

– Це сталося уночі, ще й дощ ішов, нічого не видно було. Так, я розвертався на вулиці, але я не заїжджав на подвір’я того чоловіка. Чому він так відреагував – мені незрозуміло. Ґудзики на одязі я пришию, а от з електронікою автомобіля – все не так просто. Авто вийшло з ладу. Приїжджаєш рятувати людині життя, а тут через таких неадекватів і самому може знадобитись медична допомога, – розповів водій «швидкої».

Фельдшер викликав поліцію. Спецавтомобіль вийшов з ладу і бригада більше не виїжджала на виклики. За попередніми підрахунками, ремонт автомобіля коштуватиме 6-7 тисяч гривень.

У самих Іваньках ситуацію коментують не так однозначно.

– Дійсно, автомобіль «швидкої» часто приїздить на цю вулицю, – розповідає староста Григорій Рудий. – У будинку, біля якого стався конфлікт, живе військовий, який служить в Умані. Паркану господарство немає. Оскільки водії часто розвертаються біля його будинку, чоловік насипав щебню для розвороту. Але «швидка» заїхала просто йому на клумбу. Звісно, власнику це не сподобалося й він емоційно висловив свої претензії водієві. В село вже приїздила поліція. Про якісь збитки для автомобіля я вперше чую.

Кілька років тому конфлікт водія швидкої з пацієнтом мав місце в Золотоніському районі.