На Уманщині троє юнаків інсценували викрадення людини

Троє хлопців із селизща Бабанка Уманського району заради розваги вирішили інсценувати викрадення людини. У центрі села перед відеокамерами двоє вхопили третього і силоміць запхали його в багажник легкового автомобіля, після чого поїхали геть. У соціальній мережі відео швидко набрало популярності, але правоохоронці на їхню біде не оцінили жанр постановки.

На «кіно» відразу відреагувала поліція. Правоохоронці швидко знайшли режисерів і акторів цього дійства й провели з ними виховну бесіду.

– Хлопці цілком нормальні й адекватні, – розповідають у селищній раді. – Молоді: найстаршому 22 роки, іншому – 21, а наймолодшому – лише 20. Усі не вчаться, а працюють на заробітках. На зиму приїхали в рідне селище. Очевидно, для жартів та для «вподобайок» в одній із соціальних мереж виставили це відео в інтернеті. Молоді, безумовно, така штука сподобалася, а поліції – не дуже. У селі працювала поліція і їх усіх викликали для виховної  співбесіди. Чим вона завершилася – невідомо, бо поліція коментарів не дає.

У селі говорять, що всі хлопці – із благополучних родин, спиртними напоями ні вони, ні їхні рідні не зловживають.

Більш серйозними наслідки виявилися для іншого «жартівника»: на Драбівщині 34-річний чоловік не вигадав нічого кращого ніж повідомити телефоном правоохоронців про виявлення трупа безхатька у центрі одного з сіл району. Той начебто лежав у калюжі крові неподалік місцевого магазину.

Повідомлення виявилося хибним, тож тепер чоловіку загрожує серйозне покарання. Золотоніська місцева прокуратура вже направила до суду обвинувальний акт відносно жартівника. Причому, як припускає слідство, зловмисник діяв «умисно, з метою приниження правоохоронних органів».