На відремонтованій дорозі залишили кілометр із ямами

У Кам’янському районі ремонтують дорогу від райцентру до села Райгород. Однак ремонтники з незрозумілих причин не лагодять відрізок протяжністю 1150 метрів. Оминути цю ділянку водії ніяк не можуть.

Оминути цю ділянку водії ніяк не можуть.

– Для жителів наших сіл ця дорога – єдина можливість дістатись райцентру, – каже житель села Пляківка Микола Ткаченко. – Нарешті держава звернула увагу на її стан й виділено кошти. Але, нас турбує той момент, що при виїзді з Кам’янки кілометр вщент розбитого шляху не ремонтуватимуть. Там танками хіба можна їхати. Кажуть, що той відрізок не ввійшов у проект. Невже не можна нічого з цим подіяти? Бо виходить дурниця – ніби до річки дорогу зробили з обох кінців, а моста забули звести. Хто нею їздитиме?

Ситуацію коментує заступник голови Михайлівської громади Вікторія Швець.

– Дійсно, до проекту ремонту автодороги з Кам’янки до села Райгород відрізок біля хлібоприймального підприємства не ввійшов, – каже пані Вікторія. –  Його протяжність 1150 метрів. Він не перебуває ні на балансі держави, ні нашої чи іншої громади. Ним свого часу опікувалось згадане підприємство, територію якого колись пролягав шляхопровід. Розуміючи, що ми не маємо права залишити дорогу в нинішньому стані, Михайлівська сільська рада,  звернулась з листами до власників хлібоприймального підприємства, підприємців – котрі перевозять свою продукцію цією дорогою, до лісового господарства, ТОВ «Олімп» з проханням всім разом долучитись до ремонту того відрізка. За попередніми підрахунками на якісні роботи треба близько трьох мільйонів гривень.

Лісове господарство попередньо дає згоду допомогти технікою. Обіцяють розглянути листа власники ХПП. ТОВ «Олімп» теж погоджується за умови спільної участі інших підприємств, які використовують цю дорогу. Сподіваємось, наступного року нам вдасться разом вирішити цю проблему.

Микола Ткаченко каже, що окрім розбитого асфальту над дорогою знущаються і місцеві орендарі сільгоспугідь. Вони розорюють поля впритул до шляху. Весною вода замість того аби стікати в кювет біжить просто на дорогу.