Нардеп дозволив звенигородським базарникам порушити карантин

У Звенигородці народний депутат Сергій Нагорняк минулої неділі дозволив місцевим підприємцям торгівлю на вулиці. На території базару частина з них працювати відмовляються. Кажуть, що не вистачає місця. За кілька днів до цього люди повиходили під стіни міськради з вимогою дати офіційний дозвіл на ведення бізнесу. Міський голова відмовив. Пояснив це забороною ярмарків під час карантину.

– Є постанови, але, зрозуміло, вони не ідеальні, – каже Нагорняк у своїй промові перед натовпом. Стоїть без маски. – Уряд боїться брати на себе відповідальність. Так само, як і ваша міська влада. Як ваш представник рекомендую: ставайте і потихеньку починайте працювати. Дотримуйтеся тільки заходів безпеки. Беру на себе відповідальність.

У ситуацію втрутився міський голова Олександр Саєнко.

– Я не можу порушувати закон, – обурюється Саєнко. – Він взяв на себе відповідальність, але йому не «пришиють» нічого. Як тільки буде порушена кримінальна справа, то перший протокол випишуть на мене.

Вже за пів години після своїх слів Нагорняк закликав людей повернутися на територію офіційного базару.

– Прошу зайти в ринок, аби не підставляти міського голову й поліцейських, –  просить  нардеп. – Я в середу винесу на Кабмін питання щодо ярмаркової діяльності.

Після цих подій у міській раді заявили про можливість закриття базару через порушення карантинних вимог. Якщо це станеться, базар не працюватиме щонайменше тиждень.