Нічні грабіжники забрали 100 кілограмів горіхів

Троє нападників уночі вдерлися до оселі 56-річного чоловіка із села Тарасівка Звенигородського району. Господаря побили, забрали телефон, гроші й 100 кілограмів горіхів.

– Чоловік живе на околиці села в звичайній старій сільській хаті, – розповідає сільська голова Раїса Недоступ. – Сусідів поруч немає.  Він приїхав у Тарасівку років 20 тому, коли треба було доглядати стареньких батьків. До цього жив десь на Півдні України. Дітей чи родини в нього немає. Чоловік шкутильгає на одну ногу. Мабуть, має посвідчення інваліда дитинства.

Раїса Василівна каже, що напад стався вночі.

– Грабіжники діяли нахабно. Під’їхала машина. Підійшли до будинку й почали одночасно вибивати двері й вікно. Увірвалися до хати й почали бити господаря. Забрали смартфон, гроші й 100 кілограмів горіхів. Мабуть горіхи продадуть цілими, бо навряд чи ці люди сидітимуть годинами й розбиватимуть їх.

Сільська голова каже, що потерпілий упізнав одного із нападників.

– Відразу після нападу він казав, що упізнав по голосу одного з нападників, які були в масках. Деталей не знаю, бо цією справою займається поліція.

За словами Раїси Недоступ досі подібних розбійних нападів у селі не було. Постраждалий перебуває в Звенигородській районній лікарні.